Hakkımızda

Biz Kimiz?

Medikalfirsat.com, dönüşen sağlık ihtiyaçlarına online çözümler üreten Zorlu Sağlık iştirakidir. Zorlu Sağlık'ın hedefi, etik ve bilimsel değerler çerçevesinde, ürün ve hizmetlere, güvenilir ve hızlı şekilde ulaşılmasını sağlamaktır.

 

Misyonumuz

Zorlu Sağlık, umut olmanın getirdiği sorumlulukla, insan sağlığına dokunur ve paydaşları arasında köprü kurar. En iyi  teknoloji ile geliştirdiği yenilikçi sağlık koruma ürünlerini ve tıp profesyonellerine yönelik çözümleri, etik ve bilim kuralları çerçevesinde, ülkemize sunmaya, kendini adamıştır.

 

Vizyonumuz

Zorlu Sağlık; değişim ve dönüşüme hızla uyum sağlayacak esneklikte, sağlıklı bir gelecek için çözümler yaratan ve alanında ülkemizi dünyada temsil etme ideali ile geleceğine yön verir.

 

Kalite Politikamız

Zorlu Sağlık; yeniliklere açık, ekip çalışmasına inanan, eğitimli personeliyle kaliteli ürünler sunarak müşteri memnuniyetini ve güvenini en üst seviyeye taşımayı planlar. Ekibini ve sistemini sürekli güncel tutarak şirket pazar payını arttırmayı hedefler. Sektördeki kalıcılığını pekiştirerek adının kalite, güven ve üstün hizmet anlayışı ile beraber anılmasını amaçlar.

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı