Markalar

Stok Durumu

PİL VE BATARYA

KARGO BEDAVA
24 SAATTE KARGODA
YENİ
Duracell Activair 675 Numara İşitme Cihazı Pili (6'lı Paket)
indirim
75 TL

Duracell Activair 675 Numara İşitme Cihazı Pili 6'lı Paket Duracell 675 Numara işitme cihaz pili, mükemmel performans sunar. Her tür işitme cihazı için uygundur. Duracell Activair pilleri yüksek güçlü çinko havalı pili ve kolay takılan tırnaklara sahiptir. Duracell işitme cihaz pilleri ile uzun ömürlü ve her anı işitin. Duracell firmasının tescilli ürünüdür.

KARGO BEDAVA
24 SAATTE KARGODA
YENİ
Duracell Activair 312 Numara İşitme Cihazı Pili (6'lı Paket)
indirim
75 TL

Duracell Activair 312 Numara İşitme Cihazı Pili (6'lı Paket) Duracell 312 Numara işitme cihaz pili, Mükemmel performans sunar. Her tür işitme cihazı için uygundur. Duracell Activair pilleri yüksek güçlü çinko havalı pili ve kolay takılan tırnaklara sahiptir. Duracell işitme cihaz pilleri ile uzun ömürlü ve her anı işitin. Duracell firmasının tescilli ürünüdür.

KARGO BEDAVA
24 SAATTE KARGODA
YENİ
Duracell Activair 10 Numara İşitme Cihazı Pili (6'lı Paket)
indirim
75 TL

Duracell Activair 10 Numara İşitme Cihazı Pili (6'lı Paket) Tek Kart içerisinde 6 TANE pil Mevcuttur.. Duracell 10 Numara işitme cihaz pili, Mükemmel performans sunar. Her tür işitme cihazı için uygundur. Duracell Activair pilleri yüksek güçlü çinko havalı pili ve kolay takılan tırnaklara sahiptir. Duracell işitme cihaz pilleri ile uzun ömürlü ve her anı işitin. Duracell firmasının tescilli ürünüdür.

KARGO BEDAVA
24 SAATTE KARGODA
YENİ
Duracell 13 Numara İşitme Cihazı Pili (6'lı Paket)
indirim
99.05 TL

Duracell Activair 13 Numara İşitme Cihazı Pili 6'lı Paket Mükemmel performans sunar. Her tür işitme cihazı için uygundur. Duracell Activair pilleri yüksek güçlü çinko havalı pili ve kolay takılan tırnaklara sahiptir. Duracell işitme cihaz pilleri ile uzun ömürlü ve her anı işitin. Duracell firmasının tescilli ürünüdür.

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı