Markalar

Stok Durumu

KONUŞMA CİHAZI

KARGO BEDAVA
24 SAATTE KARGODA
YENİ
Elektrolarenks Konuşma Cihazı Romet R310
indirim
22,454.06 TL

ROMET R310 Yumuşak Dokunuşlu Kavrama ile Derlin gövde Ses Düzey ve Aralık Kontrolleri 2 Adet Li-on Batarya Akıllı Şarj Cihazı Oral Adaptör ve 5 Tüp Askı ipi

KARGO BEDAVA
24 SAATTE KARGODA
YENİ
Elektrolarenks Konuşma Cihazı ROMET R210
indirim
22,622.89 TL

Romet Konuşma cihazı (elektrolarinks) Amerika'da üretilmiştir. Elektronik şekilde çalışan gırtlak tipi konuşma cihazıdır. Kullanımı kolaydır. Küçük ve hafiftir. Rahatlıkla taşınabilir. Romet Konuşma cihazı doğal ses tonlarını yüksek kalitede verebilmektedir. Üzerinde bulunan butona basarak kullanılır. Opsiyonel olarak "Hands Free (eller serbest)" kiti ile de kullanılabilir. 9 volt şarj edilebilir pil ile çalışır. Cihaz ile birlikte 9 volt pil için şarj kiti, Türkçe kullanım kılavuzu verilmektedir.

KARGO BEDAVA
24 SAATTE KARGODA
YENİ
Elektrolarenks Konuşma Cihazı Romet R120
indirim
18,571.03 TL

Elektrolarenks Konuşma Cihazı Romet R120 Derlin gövde 2 Adet Li-on Batarya Akıllı Şarj Cihazı Oral Adaptör ve 5 Tüp Askı ipi Elektronik şekilde çalışan gırtlak tipi konuşma cihazıdır. 1 adet şarj edilebilir 9 volt pil ile çalışır. Dolu pil ile 4 saate kadar konuşma sağlar, ayrıca 12 saate kadar bekleme konumunda (standby) durabilir. Kullanımı kolaydır. Küçük ve hafiftir. Rahatlıkla taşınabilir. Üzerinde bulunan butona basarak kullanılır. Suya ve darbeye dayanıklıdır.

KARGO BEDAVA
24 SAATTE KARGODA
YENİ
Servox Dijital XL Elektrolarenks Konuşma Cihazı
%6indirim
40,349.77 TL 37,817.36 TL

Servox, çeşitli teknolojik özellikleriyle öne çıkan yeni nesil konuşma cihazıdır. Bu gelişmiş cihaz, gırtlak ameliyatı sonrasında konuşma yeteneğini kaybetmiş bireyler için etkili bir çözüm sunar.

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı